Квазар-1

Земляні, пальові роботи, ремонт, будівництво, перевезення вантажів

Квазар-1
Київ, Сумская область, Сумский район, пгт. Степановка, ул. Центральная,43

Про нас

З 1993 року виконуємо роботи з будівництва, ремонту, реконструкції об'єктів будь-якої складності за Україну, в м.Київ та Київській області. Напрацьовано великий досвід ведення робіт у комплексі - від розробки котловану до фінішних оздоблювальних робіт, від складання кошторису до здачі об'єкта в експлуатацію. Виконуємо будівельні роботи в прибережних і лісових зонах. Надаємо транспортні послуги по всій території Україні.

Конкурентні переваги компанії:

Підприємство має власну базу з автопарком вантажних автомобілів і спеціальної будівельної техніки. Поставляємо матеріали та конструкції на об'єкт за цінами нижче прайсових завдяки тривалому співробітництву з торговими компаніями.

Товари / Послуги:

Якісно з гарантією виконаємо земляні, пальові роботи, монтаж залізобетонних і металевих конструкцій, будь-які будівельні та оздоблювальні роботи, утеплення фасаду, електрику, сантехнічні роботи в чітко обумовлені строки з застосуванням сучасних технологій та гнучкої цінової політики. Перевезення вантажів автомобілями КамАЗ бортовими і самоскидами.

Місто:

Київ, Київська область

Адреса компанії:

Сумская область, Сумский район, пгт. Степановка, ул. Центральная,43

Час роботи:

8.00 – 17.00

Телефон:

Факс:

8(0542)699565, 699564

Дата заснування:

1993

Керівник:

Александр Петрович